Einar Norelius akvarell
Valmis
2012-08-09
142423
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
NORELIUS, Einar (1900-1984): Flicka med fjärillar, signerad och daterad E. Norelius -41, akvarell, 31x31 cm