Einar Norelius akvarell

Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell
Einar Norelius akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORELIUS, Einar (1900-1984): Flicka med fjärillar, signerad och daterad E. Norelius -41, akvarell, 31x31 cm

142423

2012-08-09