Erland Cullberg färglitografi

Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CULLBERG, Erland (född 1931): Styrkan och freden, signerad och numrerad Erland Cullberg 82/110, färglitografi, 78x57 cm

142435

2012-08-09