Erik Osslund oljemålning

Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning
Erik Osslund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSSLUND, Erik (1913-82), "På fjället en höstdag", signerad Erik Osslund, olja på pannå, 65x81 cm

142439

2012-08-09