Servis Gustavsberg Peking
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, 31 dlr, Gustavsberg "Peking", bestående av 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 7 förrättstallrikar, 6 assietter, 3 uppläggningsfat i olika storlekar, terrin med lock, uppläggningsskål, såsskål, fat till terrinen med nagg medföljer
Smärre slitage på guldkant
142475
2012-08-10