Servis Gustavsberg Peking

Servis Gustavsberg Peking
Servis Gustavsberg Peking
Servis Gustavsberg Peking
Servis Gustavsberg Peking

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 31 dlr, Gustavsberg "Peking", bestående av 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 7 förrättstallrikar, 6 assietter, 3 uppläggningsfat i olika storlekar, terrin med lock, uppläggningsskål, såsskål, fat till terrinen med nagg medföljer

Smärre slitage på guldkant

142475

2012-08-10