Fickpluntor silver England

Fickpluntor silver England
Fickpluntor silver England
Fickpluntor silver England
Fickpluntor silver England
Fickpluntor silver England
Fickpluntor silver England

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 200 SEK

FICKPLUNTOR, 11 st, silver, engelska stämplar, total vikt ca 1115 g

Vissa pluntor med smärre bucklor, 5 st graverade

142487

2012-08-10