Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 200 SEK
FICKPLUNTOR, 11 st, silver, engelska stämplar, total vikt ca 1115 g
Vissa pluntor med smärre bucklor, 5 st graverade
142487
2012-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här