Carsten Regild Neferiti

Carsten Regild Neferiti
Carsten Regild Neferiti
Carsten Regild Neferiti
Carsten Regild Neferiti

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REGILD, Carsten (1941-1992): Nefertiti, signerad och daterad C. Regild -83, 1/8 , färglitografi, 94x62 cm

142528

2012-08-10