Emma Holst oljemålning

Emma Holst oljemålning
Emma Holst oljemålning
Emma Holst oljemålning
Emma Holst oljemålning
Emma Holst oljemålning
Emma Holst oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLST, Emma (f. 1880): Strandmotiv - troligtvis Skåne, signerad och daterad E Holst 1905, olja på duk, 33x75,5 cm

Ram med smärre skador

142534

2012-08-10