Stop pokaler prydnadsföremål mm silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 600 SEK
STOP, POKALER, 1 par, SALTKAR, 1 par, VAGN, filigran, KANNA, med lock, PRYDNADSFÅGEL, silver, höjd 3-10 cm, total vikt ca 595 g
Stop med mindre bucklor och fogskador, vagnens hjul sitter löst, sked till kannan saknas
142559
2012-08-10