Stop pokaler prydnadsföremål mm silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 600 SEK

STOP, POKALER, 1 par, SALTKAR, 1 par, VAGN, filigran, KANNA, med lock, PRYDNADSFÅGEL, silver, höjd 3-10 cm, total vikt ca 595 g

Stop med mindre bucklor och fogskador, vagnens hjul sitter löst, sked till kannan saknas

142559

2012-08-10