Mikko Oinonen oljemålning

Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OINONEN, Mikko (1883-1956): Kvinnoporträtt, signerad M. Oinonen, olja på pannå, 33x26 cm

142571

2012-08-13