Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRÅNE, Barbro, (1925-89):"Såningsmaskin", signerad och daterad Bråne -60, olja på duk, 130x70 cm
142574
2012-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här