Barbro Bråne oljemålning

Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRÅNE, Barbro, (1925-89):"Såningsmaskin", signerad och daterad Bråne -60, olja på duk, 130x70 cm

142574

2012-08-13