Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y. Edelmann, 223/250, färglitografi, bladmått 80x60 cm
142586
2012-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här