Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y. Edelmann, 223/250, färglitografi, bladmått 80x60 cm

142586

2012-08-13