Glas med dekor av murgröna

Glas med dekor av murgröna
Glas med dekor av murgröna
Glas med dekor av murgröna
Glas med dekor av murgröna
Glas med dekor av murgröna
Glas med dekor av murgröna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

STARKVINSGLAS, 12 st, 1900-tal, graverad dekor av murgröna

Enstaka nagg

142597

2012-08-13