Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, 4 sektioner, gustaviansk stil, dekor av små gravyrer, förgylld, höjd ca 160, total längd 180 cm
Smärre revor i tyget, slitage, 2 glas saknas
142602
2012-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här