Vikskärm gustaviansk stil

Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 4 sektioner, gustaviansk stil, dekor av små gravyrer, förgylld, höjd ca 160, total längd 180 cm

Smärre revor i tyget, slitage, 2 glas saknas

142602

2012-08-14