Oljemålning landskap

Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap
Oljemålning landskap

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med fors, signerad G. Morns, olja på pannå, 29x24 cm

142615

2012-08-14