Oljemålning landskap
2012-08-14
142615
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med fors, signerad G. Morns, olja på pannå, 29x24 cm