Signe Bohman oljemålning

Signe Bohman oljemålning
Signe Bohman oljemålning
Signe Bohman oljemålning
Signe Bohman oljemålning
Signe Bohman oljemålning
Signe Bohman oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

800 SEK

BOHMAN, Signe (1885-1987): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Signe Bohman 1917, olja på duk, 66x54 cm

Ram skadad

142619

2012-08-14