Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Leswe -70, blandteknik, 80x122 cm
Spricka, färgbortfall
142635
2012-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här