Matbord tidigt 1800-tal

Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal
Matbord tidigt 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MATBORD, tidigt 1800-tal, ek, höjd 73, 131x62 cm

Bruksslitage

142636

2012-08-14