Matbord tidigt 1800-tal
2012-08-14
142636
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
MATBORD, tidigt 1800-tal, ek, höjd 73, 131x62 cm
Bruksslitage