Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 7-11 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, mindre nagg
142735
2012-08-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner