Skålar Kina

Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina
Skålar Kina

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 7-11 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, mindre nagg

142735

2012-08-15