Sigfrid Södergren oljemålning

Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖDERGREN, Sigfrid (1900-tal): Landskap, signerad och daterad Sigfrid - 44, olja på duk, 54x65 cm

142745

2012-08-15