Karl Höglund fräglitografi

Karl Höglund fräglitografi
Karl Höglund fräglitografi
Karl Höglund fräglitografi
Karl Höglund fräglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGLUND, Karl (samtida): Samvaro, signerad Kalle Höglund, 113/290, färglitografi, 41x60 cm

142773

2012-08-15