Blomsterstilleben

Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben
Blomsterstilleben

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomsterstilleben, signerad HS, olja på pannå, 22x16 cm

142775

2012-08-15