Denes Perger färglitografi

Denes Perger färglitografi
Denes Perger färglitografi
Denes Perger färglitografi
Denes Perger färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PERGER, Denes (samtida): Vinter i Bergianska Trädgården, signerad och daterad Denes Perger 81, 106/306, färglitografi, 56x40 cm

142780

2012-08-15