Björn Adegren

Björn Adegren
Björn Adegren
Björn Adegren
Björn Adegren

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

ADEGREN, Björn (född 1931): "Gatuliv I", signerad och daterad Björn Adegren 84, blandteknik, 37x32 cm

142782

2012-08-15