Gunga 1800-tal

Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal
Gunga 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNGA, för barn, 1800-talets första hälft, blåmålad, längd 145 cm

142805

2012-08-16