Stolar mahogny NK

Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK
Stolar mahogny NK

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 14 st, mahogny, 1920-tal, skyltmärkt NK (Nordiska Kompaniet)

Bruksslitage

142820

2012-08-16