Matbord på pelarfot

Matbord på pelarfot
Matbord på pelarfot
Matbord på pelarfot
Matbord på pelarfot
Matbord på pelarfot
Matbord på pelarfot

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORD på pelarfot, 1800-tal, England, mahogny, med 5 iläggsskivor varav en med sarg, höjd 74, diameter 124, totallängd 384 cm

Bruksslitage

142821

2012-08-16