Bert Johnny Nilsson litografi

Bert Johnny Nilsson litografi
Bert Johnny Nilsson litografi
Bert Johnny Nilsson litografi
Bert Johnny Nilsson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Figurkomposition, signerad, 110/150, färglitografi, 78x54 cm

142826

2012-08-16