Mariana Manner färglitografi

Mariana Manner färglitografi
Mariana Manner färglitografi
Mariana Manner färglitografi
Mariana Manner färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

MANNER, Mariana (född 1943): "Blå Nil" signerad och daterad Mariana Manner 92, numrerad 58x150, 38x48 cm

142830

2012-08-16