Per Wåhlström oljemålning

Per Wåhlström oljemålning
Per Wåhlström oljemålning
Per Wåhlström oljemålning
Per Wåhlström oljemålning
Per Wåhlström oljemålning
Per Wåhlström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

WÅHLSTRÖM Per (född 1931): Vinterbild Reimersholme, monogramsignerad PW, olja på duk, 99x65 cm

142832

2012-08-16