Per Wåhlström oljemålningar

Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar
Per Wåhlström oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

WÅHLSTRÖM Per (född 1931):(2) Stilleben samt sitt konstnärshus på söder, monogramsignerade PW, olja på duk samt pannå, 45x60 resp. 44x71 cm

142834

2012-08-16