Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
WÅHLSTRÖM Per (född 1931):(2) Stilleben samt sitt konstnärshus på söder, monogramsignerade PW, olja på duk samt pannå, 45x60 resp. 44x71 cm
142834
2012-08-16