Anta Pirak oljemålning

Anta Pirak oljemålning
Anta Pirak oljemålning
Anta Pirak oljemålning
Anta Pirak oljemålning
Anta Pirak oljemålning
Anta Pirak oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIRAK, Anta (1873-1951): Motiv från fjällen Jockmock, signerad och daterad "Anta Pirak Jockmock sept 1937, olja på duk, 63x98 cm

142837

2012-08-16