Örjan Wikström

Örjan Wikström
Örjan Wikström
Örjan Wikström
Örjan Wikström
Örjan Wikström
Örjan Wikström

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIKSTRÖM, Örjan (född 1948): Interiör, signerad o daterad Örjan Wikström -86, blandteknik på papper, 49x64,5 cm, oramad

142866

2012-08-16