Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVISDELAR, 56 st., Gustavsberg, Stig Lindberg, bestående av "Ranka" 39, samt "Allmoge" 17 delar
Enstaka nagg samt slitage
142870
2012-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här