Matservisdelar Ranka samt allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVISDELAR, 56 st., Gustavsberg, Stig Lindberg, bestående av "Ranka" 39, samt "Allmoge" 17 delar

Enstaka nagg samt slitage

142870

2012-08-16