Mat och kaffeservis Gustavsberg Triumf
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAT och KAFFESERVIS, Gustavsberg "Triumf", ca 143 delar, bestående av mattallrikar 22+4, djupa 19+8, desserttallrikar, 10, assietter 21, kannor 2, såssnipa, terrin med lock och fat, terrin med lock, uppläggningsfat och skålar 26, moccakoppar på fat 17, kaffekoppar på fat 5, tekoppar på fat 2, gräddkannor 2 st, sockerskål med lock, tekannor 1 par
Mindre nagg och slitage
142881
2012-08-17