Lennart Gram oljemålning

Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAM, Lennart (1910-1996): "Laterna Magica", signerad och daterad Gram 1969, olja på duk, 66x73 cm

142907

2012-08-17