Olle Kåks litografier

Olle Kåks litografier
Olle Kåks litografier
Olle Kåks litografier
Olle Kåks litografier
Olle Kåks litografier
Olle Kåks litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 400 SEK

KÅKS, Olle (1941-2004): 2 st, Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, ca 38x30 vardera

142915

2012-08-17