Henri Sert oljemålning

Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SERT, Henri (Frankrike 1934-1964): Ansikte, signerad och daterad H. Sert 1959, olja på duk, 92x65 cm

142919

2012-08-17