Skål Kåge

Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge
Skål Kåge

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅL, handdrejad, Argenta, Kåge, Gustavberg, 1930-tal, inuti med silverdekor i form av sjöjungfru, numrerad 1107, diameter 26 cm

Inuti med krackeleringar

142936

2012-08-17