Skäkteträ märkt 1822

Skäkteträ märkt 1822
Skäkteträ märkt 1822
Skäkteträ märkt 1822
Skäkteträ märkt 1822

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÄKTETRÄ, märkt med årtalet 1822, blåmålat med polykrom dekor av blommor, längd 52 cm

Skador och lagning

142952

2012-08-17