Johan Adam Vogt karmstolar

Johan Adam Vogt karmstolar
Johan Adam Vogt karmstolar
Johan Adam Vogt karmstolar
Johan Adam Vogt karmstolar
Johan Adam Vogt karmstolar
Johan Adam Vogt karmstolar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade Io.Vo. (Johan Adam Vogt, stolmakare i Stockholm, verksam 1834-43), mahogny

Lagningar

142961

2012-08-19