Ralph Rilton olja

Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RILTON, Ralph (1907-2006): "Familjen", signerad, olja på duk, 64x72 cm

142974

2012-08-19