Skänk i ek

Skänk i ek
Skänk i ek
Skänk i ek
Skänk i ek
Skänk i ek
Skänk i ek

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, ek, höjd 135, 123x45 cm, nyckel finns

Slitage, skador

142982

2012-08-19