Fat 1700-tal

Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, fajans, 1700-tal, dekor i form av blomsterknippen, målarsignatur CB (Carl Boivie), daterad 19/6-67, diameter 30 cm

Nagg och omfattande lagningar

143003

2012-08-18