Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Skådespelare "Masterpiece", signerad Kunisada ga, träsnitt, obanformat, 34x24 cm
Skador och lagningar
143010
2012-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här