Kunisada träsnitt

Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Skådespelare "Masterpiece", signerad Kunisada ga, träsnitt, obanformat, 34x24 cm

Skador och lagningar

143010

2012-08-18