Pierre Zoetterman fotografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Fesses Françaises", signerad och numrerad P Zoetterman 1/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 53x34 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm
143021
2012-08-18