Pierre Zoetterman fotografi

Pierre Zoetterman fotografi
Pierre Zoetterman fotografi
Pierre Zoetterman fotografi
Pierre Zoetterman fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "Fesses Françaises", signerad och numrerad P Zoetterman 1/10, fotograferad 1968, printad 2003, gliséeprint, 53x34 cm
UTBILDNING: Fotoskolan, Stockholms Universitet, Christer Strömholm

143021

2012-08-18