Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): "Santa Lucia Napoli", signerad och daterad A.H. Malmeström 1959, olja på pannå, 50x61 cm

143030

2012-08-18